MEČ
06.02.20 | 2. kolo | David Poljak | Vaughn Hunter | 6-4, 6-0 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
David Poljak | Vaughn Hunter | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 33/51 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/23 (91%) | 17/33 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/13 (85%) | 9/18 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/51 (49%) | 4/36 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 11 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-2 | Vaughn Hunter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
David Poljak | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Vaughn Hunter | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
David Poljak | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Vaughn Hunter | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
David Poljak | 0-0 | |
1-0 | Vaughn Hunter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Poljak | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
David Poljak | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-0 | Vaughn Hunter | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
20.09.94, 29 Godina
20.09.94, 29 Godina
David Poljak vs. Vaughn Hunter - Međusobni mečevi
06.02.20 | 2. kolo | David Poljak | Vaughn Hunter | 6-4, 6-0 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
David Poljak form & Vaughn Hunter form
David Poljak - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Vaughn Hunter - Posljednji mečevi
M25 Pretoria - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Pierre Malan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Luc Koenig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Anro Nel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Thio Tshivhase | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Dylan Salton | 2-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.09.21 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Potchefstroom 2 - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Potchefstroom 1 - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-71, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
Potchefstroom Challenger - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M25 Potchefstroom - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chrisjan Van Wyk | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Piotr Matuszewski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Alec Beckley | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 4-1, Preston Connor - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 3-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Dominik Palan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-1, 6-1 | detalj meča |