MEČ
28.06.16 | 1. kolo | David Poljak | Robin Stanek | 6-1, 2-0, - odustajanje | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
David Poljak | Robin Stanek | |
1. servis % | 11/25 (44%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 7/11 (64%) | 4/15 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 5/12 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 18/27 (67%) | 7/24 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 35/51 (69%) | 16/51 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
David Poljak vs. Robin Stanek - Međusobni mečevi
02.11.19 | Polufinale | David Poljak | Robin Stanek | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Opava | tepih |
17.10.19 | 2. kolo | Robin Stanek | David Poljak | 7-5, 3-6, 7-63 | detalj meča | M15 Olomouc | tepih |
01.11.17 | 1. kolo | Robin Stanek | David Poljak | 6-76, 6-4, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | dvorana |
28.06.16 | 1. kolo | David Poljak | Robin Stanek | 6-1, 2-0, Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
David Poljak form & Robin Stanek form
David Poljak - Posljednji mečevi
M25 Creteil - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 7-64, 7-64 | detalj meča |
Robin Stanek - Posljednji mečevi
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - odustajanje | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
04.09.21 Polufinale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - odustajanje | detalj meča | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - odustajanje | detalj meča |