MEČ
05.10.20 | 2. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Pedro Araujo | 6-2, 6-2 | M15 Setubal | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
David Jorda Sanchis vs. Pedro Araujo - Međusobni mečevi
05.10.20 | 2. kolo kval. | David Jorda Sanchis | Pedro Araujo | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Setubal | tvrda |
David Jorda Sanchis form & Pedro Araujo form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Pedro Araujo - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Jules Marie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 7-63, 7-610 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 7-60, 7-63 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Barreto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Evan Furness | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Rigele Te | 0-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-3, 6-71, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 3-6, 7-64, 1-0, Antoine Ghibaudo - odustajanje | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 4-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-2, 6-3 | detalj meča |