MEČ
12.03.20 | 2. kolo | David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | 7-63, 6-2 | M15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | |
1. servis % | 38/66 (58%) | 36/64 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/38 (82%) | 24/36 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/28 (50%) | 13/28 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/64 (42%) | 21/66 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 3 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
David Jorda Sanchis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
David Jorda Sanchis | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Oscar Galimardanov | |
0-0 | ||
5-6 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Oscar Galimardanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.04.00, 23 Godina
24.04.00, 23 Godina
David Jorda Sanchis vs. Oscar Galimardanov - Međusobni mečevi
12.03.20 | 2. kolo | David Jorda Sanchis | Oscar Galimardanov | 7-63, 6-2 | detalj meča | M15 Kazan | dvorana |
David Jorda Sanchis form & Oscar Galimardanov form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Oscar Galimardanov - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - odustajanje | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detalj meča |