MEČ
15.02.20 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Kaya Arinc | 6-3, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
David Jorda Sanchis | Kaya Arinc | |
1. servis % | 23/34 (68%) | 30/44 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/23 (91%) | 16/30 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/44 (52%) | 6/34 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/78 (65%) | 27/78 (35%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
David Jorda Sanchis | 2-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
David Jorda Sanchis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-3 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
David Jorda Sanchis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kaya Arinc | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Kaya Arinc | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-0 | Kaya Arinc | |
0-0 | ||
David Jorda Sanchis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
30.09.99, 24 Godina
30.09.99, 24 Godina
David Jorda Sanchis vs. Kaya Arinc - Međusobni mečevi
15.02.20 | 1. kolo | David Jorda Sanchis | Kaya Arinc | 6-3, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
David Jorda Sanchis form & Kaya Arinc form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Kaya Arinc - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 kval. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | detalj meča |