MEČ
05.05.16 | 2. kolo | David Jorda Sanchis | Enric Guaita-Pais | 6-4, 7-60 | Spain F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
David Jorda Sanchis | Enric Guaita-Pais | |
1. servis % | 41/74 (55%) | 69/99 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/41 (73%) | 38/69 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/33 (45%) | 11/30 (37%) |
Osvojene break-lopte | 4/16 (25%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/99 (51%) | 29/74 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/173 (55%) | 78/173 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
26.03.87, 37 Godina
26.03.87, 37 Godina
David Jorda Sanchis vs. Enric Guaita-Pais - Međusobni mečevi
05.05.16 | 2. kolo | David Jorda Sanchis | Enric Guaita-Pais | 6-4, 7-60 | detalj meča | Spain F12 | zemlja |
David Jorda Sanchis form & Enric Guaita-Pais form
David Jorda Sanchis - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Enric Guaita-Pais - Posljednji mečevi
Spain F30 - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Dan Dowson | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F18 - tvrda | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Richard Yang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F17 - tvrda | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Wilfredo Gonzalez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F16 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Portugal F13 - tvrda | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Henrique Brancal | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Portugal F12 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Borges Pereira | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F10 - tvrda | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Renato Van Veggel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Cembellin Prieto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Portugal F9 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F6 - tvrda | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F39 - tvrda | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Spain F35 - zemlja | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Yannick Martell Beuzit | 6-4, 3-1, Yannick Martell Beuzit - odustajanje | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F32 - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Martinez Dura | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Floris Van Den Brink | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Adria Mas Mascolo | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
France F17 - tvrda | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Hugo Nys | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Mickael Maurin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Spain F27 - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F26 - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Raamin Solland | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Spain F25 - tvrda | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Alejandro Artunedo | 7-63, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F24 - tvrda | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča |