MEČ
02.10.14 | 2. kolo | David Goffin | Matthias Bachinger | 7-5, 6-2 | Mons Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
David Goffin | Matthias Bachinger | |
1. servis % | 36/56 (64%) | 39/56 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/36 (89%) | 26/39 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/20 (35%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/56 (43%) | 17/56 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 9 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
David Goffin vs. Matthias Bachinger - Međusobni mečevi
16.01.18 | 1. kolo | David Goffin | Matthias Bachinger | 6-73, 6-3, 6-2, 6-4 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
02.10.14 | 2. kolo | David Goffin | Matthias Bachinger | 7-5, 6-2 | detalj meča | Mons Challenger | dvorana |
10.11.11 | 2. kolo | David Goffin | Matthias Bachinger | 7-5, 1-6, 7-65 | detalj meča | Geneva Challenger | dvorana |
22.03.11 | 2. kolo | Matthias Bachinger | David Goffin | Matthias Bachinger - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Pingguo Challenger | tvrda |
David Goffin form & Matthias Bachinger form
David Goffin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Luca Nardi | 7-64, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-72, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-4, 6-712, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Gijs Brouwer | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Lucas Pouille | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-1, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-75, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 2-6, 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Koepfer | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Jack Draper | 6-1, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Mark Lajal | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Matthias Bachinger - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
M15 Creteil - dvorana | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Veigy - tepih | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.22 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | - Matthias Bachinger - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.22 kval. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - odustajanje | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
18.04.22 kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
06.01.22 3. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detalj meča |