MEČ
17.03.16 | 2. kolo | Danylo Kalenichenko | Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | Azerbaijan F5 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Danylo Kalenichenko | Robert Ziganshin | |
1. servis % | 23/31 (74%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 6/19 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/8 (88%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/39 (64%) | 7/31 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 49/70 (70%) | 21/70 (30%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
26.10.95, 28 Godina
26.10.95, 28 Godina
Danylo Kalenichenko vs. Robert Ziganshin - Međusobni mečevi
17.03.16 | 2. kolo | Danylo Kalenichenko | Robert Ziganshin | 6-1, 6-0 | detalj meča | Azerbaijan F5 | tepih |
Danylo Kalenichenko form & Robert Ziganshin form
Danylo Kalenichenko - Posljednji mečevi
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
05.06.21 Polufinale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.06.21 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.06.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Robert Ziganshin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M25 Bagneres - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Horgen - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Brussels - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F24 - tvrda | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Lebanon F2 - zemlja | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Lebanon F1 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detalj meča |