MEČ
25.10.17 | 1. kolo | Danylo Kalenichenko | Johannes Haerteis | 6-4, 6-2 | Czech Republic | tepih |
STATISTIKE MEČA
Danylo Kalenichenko | Johannes Haerteis | |
1. servis % | 32/60 (53%) | 33/58 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/32 (84%) | 20/33 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/28 (46%) | 12/25 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/58 (45%) | 20/60 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 11 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Danylo Kalenichenko vs. Johannes Haerteis - Međusobni mečevi
25.10.17 | 1. kolo | Danylo Kalenichenko | Johannes Haerteis | 6-4, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | tepih |
Danylo Kalenichenko form & Johannes Haerteis form
Danylo Kalenichenko - Posljednji mečevi
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
05.06.21 Polufinale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.06.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
14.05.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |