MEČ
24.04.17 | 1. kolo kval. | Daniiar Duldaev | Batyr Sapaev | 6-2, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
24.07.91, 32 Godina
24.07.91, 32 Godina
Daniiar Duldaev vs. Batyr Sapaev - Međusobni mečevi
24.04.17 | 1. kolo kval. | Daniiar Duldaev | Batyr Sapaev | 6-2, 6-2 | detalj meča | Uzbekistan F2 | tvrda |
Daniiar Duldaev form & Batyr Sapaev form
Daniiar Duldaev - Posljednji mečevi
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Denys Molchanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
08.01.18 kval. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Chaleechan Tanasugarn | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Frederik Nielsen | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Thailand F12 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Thailand F11 - tvrda | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.17 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Thailand F10 - tvrda | ||||
30.11.17 Četvrtfinale | vs. Frederik Nielsen | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.11.17 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.17 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Vietnam F3 - tvrda | ||||
24.11.17 Četvrtfinale | vs. Nathan Pasha | 6-2, 6-75, 6-74 | detalj meča | |
22.11.17 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.11.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 6-2, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
Vietnam F2 - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Vietnam F1 - tvrda | ||||
11.11.17 Polufinale | vs. Nam Hoang Ly | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
11.11.17 Finale | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.17 Četvrtfinale | vs. Ti Chen | 2-6, 7-66, 6-0 | detalj meča | |
08.11.17 2. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Linh Giang Trinh | 1-6, 7-5, 3-0, Linh Giang Trinh - odustajanje | detalj meča | |
Malaysia F3 - tvrda | ||||
29.10.17 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Malaysia F2 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 2-4, - Daniiar Duldaev - odustajanje | detalj meča | |
Malaysia F1 - tvrda | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Takashi Saito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo | vs. Chuhan Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Rodion Pak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. George Tsivadze | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.17 1. kolo | vs. Vitalii Shcherba | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Batyr Sapaev - Posljednji mečevi
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Abdusamad Usmanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Akbarmirzo Mamirov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Roman Blokhin | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
01.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Alexey Kedryuk | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
18.06.17 kval. | vs. Dmitry Surchenko | 6-76, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Dzmitry Zhyrmont | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Amal Sultanbekov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.17 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 2-6 | detalj meča |