Daniil Zarichanskyy vs. Gilad Tamar

Daniil Zarichanskyy vs. Gilad Tamar - Israel F9 - usporedba

MEČ

15.06.152. kolo kval.Daniil Zarichanskyy Gilad Tamar 6-3, 6-1 Izrael Israel F9 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Daniil Zarichanskyy
Belarus
01.01.98, 21 Godina




890
19
33318 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 19 Godina







Gilad Tamar
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Daniil Zarichanskyy vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi

07.12.15kval.Daniil ZarichanskyyGilad Tamar6-1, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F18 tvrda
15.06.152. kolo kval.Daniil ZarichanskyyGilad Tamar6-3, 6-1 detalj mečaIzrael Israel F9 tvrda

Daniil Zarichanskyy - Posljednji mečevi

Tunisia M15 Monastir - tvrda
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Ervin Haris Eminefendic1-6, 4-6 porazdetalj meča
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Alex Ganchev6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
06.11.19
1. kolo
vs. Louis Tessa0-5, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Argentina M15 Junin - zemlja
23.10.19
1. kolo
vs. Hernan Casanova0-6, 0-6 porazdetalj meča
Brazil M15 Sao - zemlja
16.10.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior2-6, 1-6 porazdetalj meča
Brazil M25 Rio - zemlja
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Pedro Gabriel Rodrigues4-6, 1-6 porazdetalj meča
United Kingdom M25 Shrewsbury - dvorana
24.09.19
1. kolo
vs. Neil Pauffley0-6, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Tunisia M25 La - zemlja
04.09.19
1. kolo
vs. Fabrizio Ornago1-6, 0-3, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
France M25 Troyes - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Samy Chkiri3-6, 2-6 porazdetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
kval.
vs. Alexandre Peyrot1-6, 4-6 porazdetalj meča
France M25 Bourg - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Clement Tabur1-6, 1-3, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Brazil M15 Curitiba - zemlja
25.06.19
1. kolo
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves1-6, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Brazil M15 Sao - zemlja
18.06.19
1. kolo
vs. Francisco Comesana0-6, 1-6 porazdetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
11.06.19
1. kolo
vs. Cameron Green3-6, 4-6 porazdetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
05.06.19
1. kolo
vs. Harry Bourchier3-6, 0-1, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Singapore M15 Singapore - tvrda
28.05.19
1. kolo
vs. Jesse Delaney2-6, 3-4, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Spain M25 Vic - zemlja
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Theo Arribage- porazdetalj meča
France M25 Angers - zemlja
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Bouquet0-6, 4-6 porazdetalj meča
Japan M25 Matsuyama - tvrda
09.04.19
kval.
vs. Taketo Takamisawa1-6, 5-7 porazdetalj meča
Japan M15 Kashiwa - tvrda
31.03.19
1. kolo kval.
vs. Mark Whitehouse1-6, 0-6 porazdetalj meča
Japan M15 Tsukuba - tvrda
24.03.19
1. kolo kval.
vs. Yuga Tashiro4-6, 2-6 porazdetalj meča
Japan M15 Kofu - tvrda
17.03.19
1. kolo kval.
vs. Tomohiro Masabayashi1-6, 3-6 porazdetalj meča
France M15 Poitiers - dvorana
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Stuart Parker0-6, 0-6 porazdetalj meča
Italy M25 Trento - dvorana
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Jakob Aichhorn1-5, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
France M15 Grenoble - dvorana
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Arthur Bernabe3-6, 0-6 porazdetalj meča
France M15 Veigy - tepih
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Guillaume Majcher4-6, 0-6 porazdetalj meča
France M15+H Bressuire - dvorana
14.01.19
1. kolo kval.
vs. Maxence Beauge3-6, 1-2, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
France M15+H Bagnoles - zemlja
08.01.19
1. kolo
vs. Jules Okala2-6, 2-6 porazdetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
11.12.18
1. kolo
vs. Maksim Tikhomirov0-5, - Daniil Zarichanskyy - odustajanjeporazdetalj meča
Dominican Republic Dominican Republic - tvrda
04.12.18
1. kolo
vs. A.j. Catanzariti0-6, 2-6 porazdetalj meča

Gilad Tamar - Posljednji mečevi

Greece M15 Heraklion - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin3-6, 6-74 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Matas Vasiliauskas2-6, 1-6 porazdetalj meča
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-3, 4-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Yshai Oliel0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
04.09.19
1. kolo
vs. Skyler Butts7-5, 0-6, 7-63 pobjedadetalj meča
03.09.19
kval.
vs. Omer Yeshaya6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
22.08.19
2. kolo
vs. Riccardo Maiga0-6, 3-6 porazdetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Jordan Hasson6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Rotem Sobol6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Ukraine M15 Irpin - zemlja
12.08.19
kval.
vs. Ivan Yatsuk1-6, 3-6 porazdetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Targu - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Marko Tepavac0-6, 0-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martin Zeljenka7-63, 2-6, 10-7 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tiberiu Tudoran6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Romania M15 Chitila - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica0-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
1. kolo
vs. Alon Elia2-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
13.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 2-6 porazdetalj meča
11.06.19
1. kolo
vs. Emmanuel Luria4-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Bulgaria M15 Sozopol - tvrda
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Luboslav Ivanchev6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya0-2, - Gilad Tamar - odustajanjeporazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Mikaeel Woodman2-6, 6-1, 4-6 porazdetalj meča
JAR South Africa - tvrda
19.11.18
2. kolo kval.
vs. Lefa Ashley Sibanda6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
19.11.18
kval.
vs. Zandrix Acob6-74, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
14.10.18
kval.
vs. Yankel Zemel4-6, 0-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alexander Gaponenko6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
09.10.18
1. kolo
vs. Sidane Pontjodikromo2-6, 0-6 porazdetalj meča
08.10.18
kval.
vs. Alexey Aleshchev6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<