MEČ
06.08.19 | kval. | Daniil Tsebrenko | Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | M15 Koszalin | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
24.05.99, 24 Godina
24.05.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
09.03.99, 25 Godina
09.03.99, 25 Godina
Daniil Tsebrenko vs. Michal Skonieczny - Međusobni mečevi
12.08.19 | 1. kolo kval. | Michal Skonieczny | Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
06.08.19 | kval. | Daniil Tsebrenko | Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Koszalin | zemlja |
Daniil Tsebrenko form & Michal Skonieczny form
Daniil Tsebrenko - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Leonardo Catani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trier - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dmitry Trunov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Iliev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. David Volfson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Zurab Bahatrishvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 1-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Michal Skonieczny | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Filipe Brandao | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Most - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Kamynin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F15 - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poland F8 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tomasz Bednarek | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Michal Skonieczny - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Mckeown | 6-3, 6-72, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Igor Karpovets | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bessire | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F26 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Adam Moundir | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oren Motevassel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tal Birman | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Poland F6 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Finland F1 - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F38 - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-77, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Erroll Lawrence | 6-3, 6-2 | detalj meča |