MEČ
19.10.20 | 2. kolo kval. | Daniele Capecchi | Yaraslav Shyla | 6-1, 6-1 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniele Capecchi vs. Yaraslav Shyla - Međusobni mečevi
19.10.20 | 2. kolo kval. | Daniele Capecchi | Yaraslav Shyla | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Daniele Capecchi form & Yaraslav Shyla form
Daniele Capecchi - Posljednji mečevi
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča |
Yaraslav Shyla - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - Yaraslav Shyla - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - odustajanje | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detalj meča |