MEČ
20.10.20 | kval. | Daniele Capecchi | Tristan Boyer | 6-76, 6-4, 10-2 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Daniele Capecchi | Tristan Boyer | |
1. servis % | 45/82 (55%) | 55/93 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/45 (78%) | 38/55 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/37 (59%) | 16/38 (42%) |
Osvojene break-lopte | 2/11 (18%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/93 (42%) | 25/82 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/175 (55%) | 79/175 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Daniele Capecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniele Capecchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniele Capecchi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniele Capecchi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniele Capecchi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniele Capecchi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniele Capecchi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Daniele Capecchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Daniele Capecchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniele Capecchi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniele Capecchi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniele Capecchi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniele Capecchi | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2, 9-2 | ||
10-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniele Capecchi vs. Tristan Boyer - Međusobni mečevi
20.10.20 | kval. | Daniele Capecchi | Tristan Boyer | 6-76, 6-4, 10-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Daniele Capecchi form & Tristan Boyer form
Daniele Capecchi - Posljednji mečevi
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča |
Tristan Boyer - Posljednji mečevi
Merida Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Polufinale | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detalj meča |