MEČ
15.08.19 | 1. kolo | Daniel Vrba | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | M15 Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniel Vrba | Isa Mammetgulyyev | |
1. servis % | 33/52 (63%) | 27/49 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/49 (55%) | 21/52 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/101 (57%) | 43/101 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Vrba | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniel Vrba | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Daniel Vrba | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Isa Mammetgulyyev | |
6-3 |
2 | ||
Daniel Vrba | 0-0 | |
1-0 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Vrba | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0 | ||
Daniel Vrba | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
4-1 | Isa Mammetgulyyev | |
0-0 | ||
Daniel Vrba | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Czech Republic
23.07.96, 27 Godina
23.07.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkmenistan
08.01.97, 27 Godina
11350 $
08.01.97, 27 Godina
11350 $
Daniel Vrba vs. Isa Mammetgulyyev - Međusobni mečevi
15.08.19 | 1. kolo | Daniel Vrba | Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Baja | zemlja |
23.06.18 | 2. kolo kval. | Isa Mammetgulyyev | Daniel Vrba | 7-5, 3-6, 7-65 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Daniel Vrba form & Isa Mammetgulyyev form
Daniel Vrba - Posljednji mečevi
M25 Naples - zemlja | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Isa Mammetgulyyev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Daniel Paty | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Jan Galka | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Anupam Kumar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Tomas Machac | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
23.06.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Matthias Angerbauer | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Ondrej Styler | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Maciej Ziomber | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča |
Isa Mammetgulyyev - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-65, Karim Ibrahim - odustajanje | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 4-6, 7-62, 1-10 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
25.02.20 kval. | vs. Piotr Grynkowski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Filip Maric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Matyas Metyko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
15.08.19 1. kolo | vs. Daniel Vrba | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Pyringer | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-73, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Ivan Kosec | 1-2, Ivan Kosec - odustajanje | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Khin | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telfs - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Julian Schubert | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Walton | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Balatonalmadi - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Michal Konecny | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Zvonimir Oreskovic | 5-7, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Yvo Panak | 6-71, 3-6 | detalj meča |