MEČ
18.02.20 | 1. kolo | Daniel Michalski | Francesco Maestrelli | 6-2, 4-6, 6-2 | Bergamo Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Daniel Michalski | Francesco Maestrelli | |
1. servis % | 65/98 (66%) | 56/90 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/65 (68%) | 30/56 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/33 (42%) | 15/34 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/14 (21%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/90 (50%) | 40/98 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 103/188 (55%) | 85/188 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 0 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Michalski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Michalski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Michalski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Michalski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daniel Michalski | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Michalski | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniel Michalski | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniel Michalski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daniel Michalski vs. Francesco Maestrelli - Međusobni mečevi
15.03.24 | Četvrtfinale | Francesco Maestrelli | Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detalj meča | Szekesfehervar Challenger | zemlja |
18.02.20 | 1. kolo | Daniel Michalski | Francesco Maestrelli | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | Bergamo Challenger | dvorana |
Daniel Michalski form & Francesco Maestrelli form
Daniel Michalski - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - odustajanje | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.09.23 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.09.23 Polufinale | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Francesco Maestrelli - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 6-1, 7-67 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-5, 6-3 | detalj meča |