MEČ
12.10.17 | Četvrtfinale | Daniel Gimeno-Traver | Quim Sorni Chavarria | 6-0, 6-2 | Roja de | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Daniel Gimeno-Traver | Quim Sorni Chavarria | |
1. servis % | 33/45 (73%) | 36/49 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 15/36 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 4/13 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 15/45 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
02.04.97, 27 Godina
10914 $
02.04.97, 27 Godina
10914 $
Daniel Gimeno-Traver vs. Quim Sorni Chavarria - Međusobni mečevi
12.10.17 | Četvrtfinale | Daniel Gimeno-Traver | Quim Sorni Chavarria | 6-0, 6-2 | detalj meča | Roja de | zemlja |
Daniel Gimeno-Traver form & Quim Sorni Chavarria form
Daniel Gimeno-Traver - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ernests Gulbis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Florence Challenger - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Viktor Galovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
10.09.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
31.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Igor Sijsling | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.19 3. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Ludwigshafen Challenger - zemlja | ||||
04.07.19 3. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.19 2. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 3-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 3. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.06.19 2. kolo | vs. Evan King | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Nikola Milojevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Quim Sorni Chavarria - Posljednji mečevi
Spain F29 - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Marc Giner | 6-1, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
26.08.18 kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Diego Hidalgo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Spain F23 - zemlja | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Spain F21 - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Amadeo Blasco Hervas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Amurrio Fradejas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Morocco F2 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Bartosz Wojnar | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Anas Chakrouni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Morocco F1 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F18 - zemlja | ||||
08.07.18 kval. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F32 - zemlja | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-610, 7-55 | detalj meča | |
Tunisia F31 - zemlja | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.17 1. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-3, Boris Fassbender - odustajanje | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
12.10.17 Četvrtfinale | vs. Daniel Gimeno-Traver | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.17 2. kolo | vs. Germain Gigounon | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča |