Daniel Entelis vs. Yam Bruhin 28.04.2018

Daniel Entelis vs. Yam Bruhin 28.04.2018 - Israel F5 (Akko) - usporedba

MEČ

28.04.181. kolo kval.Daniel Entelis Yam Bruhin 2-6, 6-0, 6-2 Izrael Israel F5 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Daniel Entelis
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
01.08.00, 19 Godina







Yam Bruhin
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Daniel Entelis vs. Yam Bruhin - Međusobni mečevi

28.04.181. kolo kval.Daniel EntelisYam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F5 tvrda

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Luke Johnson1-6, 4-6 porazdetalj meča

Yam Bruhin - Posljednji mečevi

Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Roee Benya2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Feigin2-6, 1-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Matheus Comunello6-4, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-2, 0-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon1-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Ben Patael2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Luke Johnson3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Nicholas Nugent3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Thomas Schwencke Lindqvist4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Saar Steele2-6, 6-76 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Dane Webb0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
05.09.16
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
23.05.16
1. kolo kval.
vs. Daniel Latorre6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
23.05.16
2. kolo kval.
vs. Brant Vaughan Switzler5-7, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
07.03.16
1. kolo kval.
vs. Asaf Dori6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
07.03.16
2. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 2-6 porazdetalj meča
<