Daniel Entelis vs. Omer Yeshaya

Daniel Entelis vs. Omer Yeshaya - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

16.10.172. kolo kval.Daniel Entelis Omer Yeshaya 6-2, 7-64 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

7-64

Daniel Entelis
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Daniel Entelis vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

16.10.172. kolo kval.Daniel EntelisOmer Yeshaya6-2, 7-64 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Luke Johnson1-6, 4-6 porazdetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
<