Daniel Entelis vs. Amit Cohen

Daniel Entelis vs. Amit Cohen - Israel F13 (Ashkelon) - usporedba

MEČ

16.10.171. kolo kval.Daniel Entelis Amit Cohen 6-2, 6-2 Izrael Israel F13 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Daniel Entelis
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
19.08.01, 18 Godina







Amit Cohen
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Daniel Entelis vs. Amit Cohen - Međusobni mečevi

16.10.171. kolo kval.Daniel EntelisAmit Cohen6-2, 6-2 detalj mečaIzrael Israel F13 tvrda

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Luke Johnson1-6, 4-6 porazdetalj meča

Amit Cohen - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Hristo Valeov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Guy Feigin3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Costantinos Christoforou1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Yannai Barkai0-6, 1-6 porazdetalj meča
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Adam Levi6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Omer Touchmair3-6, 6-74 porazdetalj meča
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Afik Lahav6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Roi Ginat1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Itamar Lavie3-6, 6-4, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F3 - tvrda
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Motvey Radionov3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Collin Johns0-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Aaron Schmid1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Helman Volkats0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Daniel Entelis2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Edan Bakshi1-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.17
1. kolo kval.
vs. Tuval Barak0-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Pavel Semidockih2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
12.12.16
2. kolo kval.
vs. Itay Shpindler1-6, 1-6 porazdetalj meča
<