Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis

Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis - Israel F9 (Kiryat Shmona) - usporedba

MEČ

05.06.172. kolo kval.Daniel Dudockin Daniel Entelis 6-4, 6-76, 6-0 Izrael Israel F9 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Daniel Dudockin
Izrael
21.02.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Daniel Entelis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Daniel Dudockin vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi

05.06.172. kolo kval.Daniel DudockinDaniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F9 tvrda

Daniel Dudockin - Posljednji mečevi

Izrael M15 Kiryat - tvrda
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 porazdetalj meča
20.08.19
kval.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 pobjedadetalj meča
10.06.19
kval.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
25.06.18
kval.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 porazdetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
10.06.18
kval.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
24.04.18
kval.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 porazdetalj meča
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
26.06.17
kval.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 porazdetalj meča
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 porazdetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 pobjedadetalj meča
05.06.17
kval.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 porazdetalj meča
22.05.17
kval.
vs. Motvey Radionov6-72, 6-1, 6-0 pobjedadetalj meča

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
1. kolo kval.
vs. Yotam Fux6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
<