MEČ
18.09.19 | 1. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Vladimir Filip | 6-1, 6-1 | M15 Targu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dan Alexandru Tomescu | Vladimir Filip | |
1. servis % | 28/39 (72%) | 26/43 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/43 (58%) | 9/39 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladimir Filip | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vladimir Filip | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Vladimir Filip | |
0-0 | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Filip | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vladimir Filip | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-0 | Vladimir Filip | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Dan Alexandru Tomescu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Vladimir Filip | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
31.07.95, 28 Godina
17321 $
31.07.95, 28 Godina
17321 $
Dan Alexandru Tomescu vs. Vladimir Filip - Međusobni mečevi
18.09.19 | 1. kolo | Dan Alexandru Tomescu | Vladimir Filip | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Targu | zemlja |
Dan Alexandru Tomescu form & Vladimir Filip form
Dan Alexandru Tomescu - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
03.03.24 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.03.24 Četvrtfinale | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča |
Vladimir Filip - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Craiova - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča |