MEČ
21.05.18 | 1. kolo | Dan Added | Peter Goldsteiner | 6-4, 6-3 | Sweden F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dan Added | Peter Goldsteiner | |
1. servis % | 35/67 (52%) | 35/64 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/35 (60%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/32 (59%) | 14/29 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/64 (52%) | 27/67 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dan Added | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dan Added | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dan Added | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dan Added | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Dan Added | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dan Added | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dan Added | 2-1 | |
Dan Added | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dan Added | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dan Added | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dan Added vs. Peter Goldsteiner - Međusobni mečevi
21.05.18 | 1. kolo | Dan Added | Peter Goldsteiner | 6-4, 6-3 | detalj meča | Sweden F3 | zemlja |
Dan Added form & Peter Goldsteiner form
Dan Added - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-74, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 2-0, Niki Kaliyanda Poonacha - odustajanje | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-3, 3-6, 6-70 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Raphael Collignon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Karan Singh | 7-63, 5-7, 7-69 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Akira Santillan | 2-6, 6-4, 4-1, Akira Santillan - odustajanje | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Tom Paris | 7-65, 6-710, 6-74 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Khumoun Sultanov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Peter Goldsteiner - Posljednji mečevi
M15 Vienna - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detalj meča |