MEČ
16.11.20 | 2. kolo kval. | Damien Wenger | Pedro Vives Marcos | 6-3, 6-4 | M15 Villena | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Damien Wenger vs. Pedro Vives Marcos - Međusobni mečevi
01.02.21 | 1. kolo kval. | Pedro Vives Marcos | Damien Wenger | 6-4, 6-73, 10-7 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
16.11.20 | 2. kolo kval. | Damien Wenger | Pedro Vives Marcos | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Villena | zemlja |
31.05.19 | Četvrtfinale | Pedro Vives Marcos | Damien Wenger | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Damien Wenger form & Pedro Vives Marcos form
Damien Wenger - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Pedro Vives Marcos - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
29.06.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
24.06.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detalj meča |