MEČ
06.09.16 | 1. kolo | Dalwinder Singh | Aryan Goveas | 6-4, 6-3 | India F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dalwinder Singh | Aryan Goveas | |
1. servis % | 43/65 (66%) | 28/50 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/43 (65%) | 18/28 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/50 (44%) | 23/65 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalwinder Singh vs. Aryan Goveas - Međusobni mečevi
16.05.19 | 2. kolo | Aryan Goveas | Dalwinder Singh | 7-64, 7-65 | detalj meča | M15 Kampala | zemlja |
12.03.18 | 1. kolo | Dalwinder Singh | Aryan Goveas | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | India F3 | tvrda |
06.09.16 | 1. kolo | Dalwinder Singh | Aryan Goveas | 6-4, 6-3 | detalj meča | India F4 | zemlja |
25.04.16 | kval. | Dalwinder Singh | Aryan Goveas | 6-4, 6-2 | detalj meča | India F1 | tvrda |
30.11.15 | 2. kolo | Aryan Goveas | Dalwinder Singh | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | India F18 | tvrda |
Dalwinder Singh form & Aryan Goveas form
Dalwinder Singh - Posljednji mečevi
M15 Bhilai - tvrda | ||||
25.11.22 Četvrtfinale | vs. Karan Singh | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.22 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
15.11.22 kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M25 Indore - tvrda | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 1-6, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
08.11.22 kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Karan Singh | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Bengaluru - tvrda | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Arjun Kadhe | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bhopal - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
13.11.21 Polufinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.21 Četvrtfinale | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
11.11.21 2. kolo | vs. Ajay Malik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.11.21 1. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
03.03.21 1. kolo | vs. Kaza Vinayak Sharma | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
01.03.21 kval. | vs. Jonathan Binding | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 6-2, 6-76, 10-5 | detalj meča |
Aryan Goveas - Posljednji mečevi
M15 Gurugram - tvrda | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Ajay Malik | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Pune - tvrda | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Lucknow - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kolkata - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-3, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, - Aryan Goveas - odustajanje | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-71, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
13.10.19 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Kevin Cheruiyot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 7-5, 6-0 | detalj meča |