MEČ
21.02.20 | Četvrtfinale | Dalibor Svrcina | Timo Stodder | 2-6, 7-5, 6-1 | M15 Oberhaching | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Dalibor Svrcina | Timo Stodder | |
1. servis % | 50/77 (65%) | 50/91 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/50 (58%) | 33/50 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/27 (56%) | 14/41 (34%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/91 (48%) | 33/77 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalibor Svrcina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Timo Stodder | |
0-0 | ||
Dalibor Svrcina | 1-3 | |
2-3 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Dalibor Svrcina | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Dalibor Svrcina | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Timo Stodder | |
0-0, 30-0 | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Timo Stodder | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dalibor Svrcina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Timo Stodder | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Timo Stodder | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dalibor Svrcina | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalibor Svrcina vs. Timo Stodder - Međusobni mečevi
21.02.20 | Četvrtfinale | Dalibor Svrcina | Timo Stodder | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | M15 Oberhaching | dvorana |
Dalibor Svrcina form & Timo Stodder form
Dalibor Svrcina - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - odustajanje | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Timo Stodder - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detalj meča |