Dalibor Svrcina vs. Seon Yong Han 21.01.2019

Dalibor Svrcina vs. Seon Yong Han 21.01.2019 - Australian Open (juniors) - usporedba

MEČ

21.01.192. koloDalibor Svrcina Seon Yong Han 6-4, 6-0 Australia Australian Open tvrda

STATISTIKE MEČA

1
0-0Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve0-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-1Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve3-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-2Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve4-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-4Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve5-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-4
2
0-0Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve3-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
4-0Seon Yong Han Seon Yong Han serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Dalibor Svrcina Dalibor Svrcina serve5-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
6-0

Dalibor Svrcina
Czech Republic
02.10.02, 17 Godina




856
16

Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
18.01.01, 19 Godina







Seon Yong Han
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Dalibor Svrcina vs. Seon Yong Han - Međusobni mečevi

21.01.192. koloDalibor SvrcinaSeon Yong Han6-4, 6-0 detalj mečaAustralia Australian Open tvrda

Dalibor Svrcina - Posljednji mečevi

Czech Republic M25 Prague - zemlja
15.09.20
kval.
vs. Inigo Cervantes6-2, 6-73, 5-10 porazdetalj meča
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Tomas Liska6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Filip Duda6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Czech Republic Prostejov Challenger - zemlja
07.09.20
1. kolo
vs. Stefano Travaglia6-3, 1-6, 1-6 porazdetalj meča
Czech Republic Ostrava Challenger - zemlja
31.08.20
1. kolo
vs. Ernests Gulbis4-6, 1-6 porazdetalj meča
All Lower - zemlja
31.07.20
1. kolo
vs. Marek Gengel6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
30.07.20
1. kolo
vs. Vaclav Safranek1-6, 6-2, 6-73 porazdetalj meča
29.07.20
1. kolo
vs. Pavel Nejedly2-6, 2-6 porazdetalj meča
23.07.20
1. kolo
vs. Vitek Horak6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
14.07.20
1. kolo
vs. Robin Stanek3-6, 7-5, 9-11 porazdetalj meča
03.07.20
1. kolo
vs. Dominik Rys6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
26.06.20
1. kolo
vs. Ondrej Styler2-6, 6-0, 10-7 pobjedadetalj meča
25.06.20
1. kolo
vs. Michael Vrbensky1-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
12.03.20
2. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc6-75, 1-6 porazdetalj meča
10.03.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Slovakia M15 Trnava - dvorana
27.02.20
2. kolo
vs. Karlis Ozolins6-3, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
26.02.20
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
25.02.20
kval.
vs. Emilien Voisin6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Martin Dobry6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Germany M15 Oberhaching - dvorana
22.02.20
Polufinale
vs. Jan Satral2-6, 4-6 porazdetalj meča
21.02.20
Četvrtfinale
vs. Timo Stodder2-6, 7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
20.02.20
2. kolo
vs. Sebastian Prechtel6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
18.02.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Australian Open - tvrda
29.01.20
3. kolo
vs. Timo Legout5-7, 3-6 porazdetalj meča
27.01.20
2. kolo
vs. Matteo Gigante3-6, 6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
25.01.20
1. kolo
vs. Tai Sach6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M15 Manacor - tvrda
09.01.20
2. kolo
vs. Evan Furness5-7, 2-6 porazdetalj meča
08.01.20
1. kolo
vs. Juan Pablo Canas Garcia6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
07.12.19
Polufinale
vs. Calvin Hemery2-6, 5-7 porazdetalj meča
06.12.19
Četvrtfinale
vs. Ergi Kirkin7-5, 6-4 pobjedadetalj meča

Seon Yong Han - Posljednji mečevi

Republic of Korea M15 Changwon - tvrda
15.10.19
1. kolo
vs. Uisung Park6-72, 2-6 porazdetalj meča
Thailand M15 Hua - tvrda
04.09.19
1. kolo
vs. Dusty H. Boyer6-72, 4-6 porazdetalj meča
Thailand M15 Hua - tvrda
27.08.19
1. kolo
vs. Hiroyasu Ehara1-6, 5-7 porazdetalj meča
Indonesia M15 Jakarta - tvrda
13.08.19
1. kolo
vs. Kento Takeuchi1-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea M15 Anseong - zemlja
26.06.19
1. kolo
vs. Tae-Woo Lee6-77, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrda
20.06.19
2. kolo
vs. Takuto Niki4-6, 2-6 porazdetalj meča
19.06.19
1. kolo
vs. Dominik Palan7-65, 6-74, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrda
14.06.19
Četvrtfinale
vs. Jean Thirouin6-76, 2-6 porazdetalj meča
13.06.19
2. kolo
vs. Young-Hoon Jeong3-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Tae-Woo Lee6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea M15 Daegu - tvrda
05.06.19
1. kolo
vs. Jun Sang Park2-6, 2-6 porazdetalj meča
China M15 Wuhan - tvrda
02.05.19
2. kolo
vs. Kuan-Yi Lee2-6, 2-6 porazdetalj meča
01.05.19
1. kolo
vs. Yuanfeng Li7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Japan M15 Kashiwa - tvrda
02.04.19
1. kolo
vs. Pol Wattanakul2-6, 3-6 porazdetalj meča
Australia Australian Open - tvrda
21.01.19
2. kolo
vs. Dalibor Svrcina4-6, 0-6 porazdetalj meča
19.01.19
1. kolo
vs. Francesco Passaro3-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Korea F6 - zemlja
29.08.18
1. kolo
vs. Jea Moon Lee6-4, 4-6, 7-62 pobjedadetalj meča
29.08.18
2. kolo
vs. Sanhui Shin1-6, 3-6 porazdetalj meča
27.08.18
kval.
vs. Seongbin Sim6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Min Gyeom Kim6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Woodam Song6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Korea F3 - tvrda
18.06.18
kval.
vs. Sanhui Shin1-6, 6-2, 4-6 porazdetalj meča
17.06.18
2. kolo kval.
vs. Jaewon Jun6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Donghwi Shin6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Korea F4 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. In Kyo Jeong6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Seunghun Shin3-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F3 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Rishabdev Raman6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Jae Hwan Kim3-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F1 - tvrda
18.05.15
2. kolo kval.
vs. Sang-Oh Oh3-6, 3-6 porazdetalj meča
18.05.15
1. kolo kval.
vs. Jaeheon Yoon7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
<