MEČ
09.11.20 | 2. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Raphael Collignon | 3-6, 6-2, 10-8 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalibor Svrcina vs. Raphael Collignon - Međusobni mečevi
09.11.20 | 2. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Raphael Collignon | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Dalibor Svrcina form & Raphael Collignon form
Dalibor Svrcina - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - odustajanje | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Raphael Collignon - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-61, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Garrett Johns | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 4-6, 7-64, 7-65 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Francavilla Challenger - zemlja | ||||
12.05.23 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Giustino | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Roseto Degli - zemlja | ||||
23.04.23 Finale | vs. Filip Misolic | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča |