MEČ
18.02.20 | 1. kolo | Dalibor Svrcina | Mats Rosenkranz | 6-4, 6-3 | M15 Oberhaching | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Dalibor Svrcina | Mats Rosenkranz | |
1. servis % | 39/55 (71%) | 28/53 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/39 (72%) | 15/28 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 14/25 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/53 (45%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/108 (56%) | 48/108 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Dalibor Svrcina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Dalibor Svrcina | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalibor Svrcina | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
0-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalibor Svrcina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dalibor Svrcina vs. Mats Rosenkranz - Međusobni mečevi
18.02.20 | 1. kolo | Dalibor Svrcina | Mats Rosenkranz | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Oberhaching | dvorana |
Dalibor Svrcina form & Mats Rosenkranz form
Dalibor Svrcina - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - odustajanje | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Mats Rosenkranz - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Harry Wendelken | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča |