MEČ
24.02.20 | 1. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Martin Dobry | 6-0, 6-1 | M15 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
21.08.00, 23 Godina
21.08.00, 23 Godina
Dalibor Svrcina vs. Martin Dobry - Međusobni mečevi
24.02.20 | 1. kolo kval. | Dalibor Svrcina | Martin Dobry | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Trnava | dvorana |
Dalibor Svrcina form & Martin Dobry form
Dalibor Svrcina - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - odustajanje | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Martin Dobry - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | detalj meča | |
M15 Zilina - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
24.11.20 kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
09.07.20 1. kolo | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Baja - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | detalj meča |