MEČ
13.11.17 | 1. kolo kval. | Daisuke Sumizawa | Anton Desyatnik | 6-2, 6-3 | Egypt F34 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Daisuke Sumizawa vs. Anton Desyatnik - Međusobni mečevi
13.11.17 | 1. kolo kval. | Daisuke Sumizawa | Anton Desyatnik | 6-2, 6-3 | detalj meča | Egypt F34 | tvrda |
Daisuke Sumizawa form & Anton Desyatnik form
Daisuke Sumizawa - Posljednji mečevi
M15 Kashiwa - tvrda | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-4, 6-73, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ryotaro Shimomura | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoshinori Kobayashi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ajeet Rai | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Corban Crowther | 7-69, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 1-0, Takuya Kumasaka - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Koki Matsuda | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sora Fukuda | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Ko Suzuki | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Haruto Koyanagi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. David Agung Susanto | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča |
Anton Desyatnik - Posljednji mečevi
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detalj meča |