MEČ
20.06.16 | 1. kolo kval. | Cosmin Ontica | Valentin Vanta | 7-65, 6-1 | Romania F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
22.03.95, 29 Godina
22.03.95, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
28.09.97, 26 Godina
16852 $
28.09.97, 26 Godina
16852 $
Cosmin Ontica vs. Valentin Vanta - Međusobni mečevi
20.06.16 | 1. kolo kval. | Cosmin Ontica | Valentin Vanta | 7-65, 6-1 | detalj meča | Romania F7 | zemlja |
Cosmin Ontica form & Valentin Vanta form
Cosmin Ontica - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 0-1, - Cosmin Ontica - odustajanje | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Alexandru Luca | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Eduard Dumitru | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-5, 3-0, Louis Allen - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Bogdan Pavel | 2-6, 0-1, - Cosmin Ontica - odustajanje | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 5-7, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Tudor Vlad Vasilache | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-4, - Cosmin Ontica - odustajanje | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Karlo Kranic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nir Vodavoz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Vincent Chen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Barbu | 6-2, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Jake Hersey | 1-6, 0-2, - Cosmin Ontica - odustajanje | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yanik Kaelin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.05.19 kval. | vs. Roee Benya | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Valentin Vanta - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - odustajanje | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detalj meča |