MEČ
13.09.18 | Četvrtfinale | Colin Van Beem | Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | Kazakhstan F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Colin Van Beem | Timur Maulenov | |
1. servis % | 20/36 (56%) | 21/56 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/20 (95%) | 14/21 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/16 (63%) | 11/35 (31%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/56 (55%) | 7/36 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 7 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Colin Van Beem | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Colin Van Beem | 1-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Colin Van Beem | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Colin Van Beem | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Timur Maulenov | |
6-2 |
2 | ||
Colin Van Beem | 0-0 | |
0-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Colin Van Beem | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Timur Maulenov | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Colin Van Beem | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Colin Van Beem | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Timur Maulenov | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
30.05.00, 23 Godina
16831 $
30.05.00, 23 Godina
16831 $
Colin Van Beem vs. Timur Maulenov - Međusobni mečevi
13.09.18 | Četvrtfinale | Colin Van Beem | Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detalj meča | Kazakhstan F6 | zemlja |
Colin Van Beem form & Timur Maulenov form
Colin Van Beem - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.07.19 Četvrtfinale | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 2. kolo | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Timur Maulenov - Posljednji mečevi
Astana - dvorana | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - odustajanje | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
05.08.22 Četvrtfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.08.22 2. kolo | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | detalj meča |