MEČ
17.12.19 | kval. | Colin Van Beem | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.06.94, 29 Godina
24.06.94, 29 Godina
Colin Van Beem vs. Pavel Shchaya-Zubrov - Međusobni mečevi
17.12.19 | kval. | Colin Van Beem | Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Colin Van Beem form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Colin Van Beem - Posljednji mečevi
M15 Porec - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 3-6, 7-60, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.12.19 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Peter Makk | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Justin Eleveld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.07.19 Četvrtfinale | vs. Adrian Obert | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.19 2. kolo | vs. Henri Squire | 1-6, 6-3, 4-2, Henri Squire - odustajanje | detalj meča | |
23.07.19 1. kolo | vs. Benedict Kurz | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Marco Miceli | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Pavel Shchaya-Zubrov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
12.04.21 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - odustajanje | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detalj meča |