MEČ
16.05.19 | 2. kolo | Clement Tabur | Ivan Davydov | 6-1, 6-4 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Clement Tabur | Ivan Davydov | |
1. servis % | 22/36 (61%) | 9/18 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/22 (77%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 4/9 (44%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 11/18 (61%) | 13/36 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 34/54 (63%) | 20/54 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Clement Tabur | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clement Tabur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clement Tabur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Clement Tabur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ivan Davydov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Clement Tabur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clement Tabur | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Ivan Davydov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Clement Tabur vs. Ivan Davydov - Međusobni mečevi
16.05.19 | 2. kolo | Clement Tabur | Ivan Davydov | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Clement Tabur form & Ivan Davydov form
Clement Tabur - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Ivan Davydov - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | detalj meča |