MEČ
27.07.17 | 2. kolo | Clement Larriere | Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | Portugal F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Clement Larriere | Adil Kalyanpur | |
1. servis % | 31/53 (58%) | 43/71 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 26/43 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/71 (46%) | 15/53 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/124 (57%) | 53/124 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
26.01.00, 24 Godina
27682 $
26.01.00, 24 Godina
27682 $
Clement Larriere vs. Adil Kalyanpur - Međusobni mečevi
27.07.17 | 2. kolo | Clement Larriere | Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detalj meča | Portugal F13 | tvrda |
Clement Larriere form & Adil Kalyanpur form
Clement Larriere - Posljednji mečevi
M25 Montauban - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - odustajanje | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Toulouse - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Toulouse - dvorana | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F15 - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F12 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
France F14 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
France F13 - tvrda | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Adil Kalyanpur - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Yuvan Nandal | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mattias Southcombe | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Kabir Hans | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Papamoa - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aryan Shah | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Davangere - tvrda | ||||
26.10.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chirag Duhan | 6-73, 6-1, 15-13 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Ahmedabad - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-2, - Adil Kalyanpur - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Indore - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča |