MEČ
06.12.17 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Vasile Antonescu | 6-4, 6-1 | Turkey F46 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claudio Fortuna | Vasile Antonescu | |
1. servis % | 30/47 (64%) | 40/74 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/30 (60%) | 15/40 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 17/34 (50%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/74 (57%) | 19/47 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudio Fortuna vs. Vasile Antonescu - Međusobni mečevi
06.12.17 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Vasile Antonescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | Turkey F46 | zemlja |
19.08.13 | Četvrtfinale | Claudio Fortuna | Vasile Antonescu | 6-4, 6-75, 6-1 | detalj meča | Romania F9 | zemlja |
Claudio Fortuna form & Vasile Antonescu form
Claudio Fortuna - Posljednji mečevi
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
18.10.18 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
04.10.18 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | - | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
09.09.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
08.09.18 Polufinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
26.08.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.18 Polufinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detalj meča |
Vasile Antonescu - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.23 kval. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča |