MEČ
15.05.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Sagadat Ayap | 6-0, 6-3 | Ukraine F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Claudio Fortuna | Sagadat Ayap | |
1. servis % | 24/45 (53%) | 30/47 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Claudio Fortuna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Claudio Fortuna | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudio Fortuna | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Claudio Fortuna | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudio Fortuna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Claudio Fortuna vs. Sagadat Ayap - Međusobni mečevi
15.05.18 | 1. kolo | Claudio Fortuna | Sagadat Ayap | 6-0, 6-3 | detalj meča | Ukraine F2 | zemlja |
Claudio Fortuna form & Sagadat Ayap form
Claudio Fortuna - Posljednji mečevi
M15 Irpin - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
18.10.18 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.18 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
04.10.18 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | - | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Clement Geens | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
21.09.18 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Romania F12 - zemlja | ||||
09.09.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
08.09.18 Polufinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marco Miceli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Romania F11 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
26.08.18 Finale | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.18 Polufinale | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Dima | 7-62, 6-4 | detalj meča |
Sagadat Ayap - Posljednji mečevi
M25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
02.02.21 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detalj meča |