INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Christophe Rochus vs. Denis Istomin - Međusobni mečevi
13.03.08 | Četvrtfinale | Christophe Rochus | Denis Istomin | 6-2, 6-0 | detalj meča | Tanger | zemlja |
Christophe Rochus form & Denis Istomin form
Christophe Rochus - Posljednji mečevi
France F4 - dvorana | ||||
05.03.12 Četvrtfinale | vs. Laurent Rochette | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.12 Polufinale | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.12 1. kolo | vs. Gregoire Burquier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.12 2. kolo | vs. Kevin Botti | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
11.07.11 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.07.11 2. kolo | vs. Marco Viola | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
17.10.10 2. kolo kval. | vs. Jan Hernych | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.10 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 7-61, 7-65 | detalj meča | |
Mons Challenger - dvorana | ||||
05.10.10 1. kolo | vs. Steve Darcis | 4-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
Ljubljana Challenger - zemlja | ||||
21.09.10 1. kolo | vs. Jonathan Dasnieres de Veigy | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
15.09.10 1. kolo | vs. Bjorn Phau | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Alphen Challenger - zemlja | ||||
11.09.10 Četvrtfinale | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
09.09.10 2. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 6-3, Ivan Sergeyev - odustajanje | detalj meča | |
07.09.10 1. kolo | vs. James Lemke | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
23.08.10 1. kolo | vs. Victor Crivoi | 2-6, 0-2, - Christophe Rochus - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
10.08.10 1. kolo | vs. Martin Fischer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
03.08.10 1. kolo | vs. Filippo Volandri | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
26.07.10 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
19.07.10 1. kolo | vs. Jarkko Nieminen | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
18.07.10 kval. | vs. Marcel Granollers | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.07.10 1. kolo kval. | vs. Kevin Krawietz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
06.07.10 1. kolo | vs. Richard Bloomfield | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
15.06.10 1. kolo kval. | vs. Jesse Huta Galung | 6-4, 5-7, 6-8 | detalj meča | |
Marburg Challenger - zemlja | ||||
23.06.10 2. kolo | vs. Ivo Minar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.10 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-2, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
Lugano Challenger - zemlja | ||||
08.06.10 1. kolo | vs. Antonio Veic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.10 1. kolo | vs. Jan Hernych | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.10 1. kolo kval. | vs. Sebastian Decoud | 6-1, 3-6, 7-9 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
11.05.10 1. kolo | vs. John Isner | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.10 kval. | vs. Oscar Hernandez | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Denis Istomin - Posljednji mečevi
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detalj meča | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aguascalientes Challenger - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detalj meča |