MEČ
29.04.13 | 1. kolo | Christian Trubrig | Carlos Boluda-Purkiss | 3-6, 6-1, 6-2 | Egypt F5 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Christian Trubrig vs. Carlos Boluda-Purkiss - Međusobni mečevi
29.04.13 | 1. kolo | Christian Trubrig | Carlos Boluda-Purkiss | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | Egypt F5 | zemlja |
Christian Trubrig form & Carlos Boluda-Purkiss form
Christian Trubrig - Posljednji mečevi
Slovakia F4 - zemlja | ||||
03.08.15 2. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.15 1. kolo | vs. Pavel Staubert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Austria F4 - zemlja | ||||
13.07.15 2. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 3-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
13.07.15 1. kolo | vs. Patrick Ofner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
France F11 - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Thomas Giraudeau | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Italy F14 - zemlja | ||||
15.06.15 2. kolo | vs. Filippo Leonardi | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.06.15 Četvrtfinale | vs. Viktor Galovic | 6-2, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
15.06.15 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Italy F13 - zemlja | ||||
08.06.15 2. kolo | vs. Andres Molteni | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.06.15 Polufinale | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
08.06.15 Četvrtfinale | vs. Matteo Trevisan | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
26.04.15 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.15 1. kolo kval. | vs. Pavel Staubert | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Egypt F12 - tvrda | ||||
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.03.15 kval. | vs. Bjoern Petersen | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
30.03.15 1. kolo | vs. Libor Salaba | 6-73, 7-65, 6-74 | detalj meča | |
Egypt F11 - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Flemming Peters | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.03.15 Polufinale | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.03.15 2. kolo | vs. Vullnet Tashi | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
23.03.15 Četvrtfinale | vs. Danilo Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
16.03.15 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.03.15 1. kolo | vs. Ilya Polonskiy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F9 - tvrda | ||||
09.03.15 1. kolo | vs. Maxim Dubarenco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
07.02.15 2. kolo kval. | vs. Finn Tearney | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
31.01.15 1. kolo kval. | vs. Yuichi Ito | 5-7, - Christian Trubrig - odustajanje | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
24.11.14 Polufinale | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.11.14 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.11.14 Finale | vs. Jaime Pulgar-Garcia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
24.11.14 2. kolo | vs. Junn Mitsuhashi | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - Carlos Boluda-Purkiss - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |