MEČ
13.03.17 | kval. | Christian Lindell | Orlando Luz | 6-3, 6-4 | Buenos Aires | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Christian Lindell | Orlando Luz | |
1. servis % | 36/59 (61%) | 34/66 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/36 (81%) | 23/34 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 14/32 (44%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/66 (44%) | 17/59 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Christian Lindell | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Christian Lindell | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Christian Lindell | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Christian Lindell vs. Orlando Luz - Međusobni mečevi
21.10.19 | 1. kolo | Orlando Luz | Christian Lindell | 6-2, 6-4 | detalj meča | Lima Challenger | zemlja |
01.12.17 | Četvrtfinale | Christian Lindell | Orlando Luz | 6-3, 6-4 | detalj meča | Brazil F4 | zemlja |
13.03.17 | kval. | Christian Lindell | Orlando Luz | 6-3, 6-4 | detalj meča | Buenos Aires | tvrda |
09.12.13 | Polufinale | Christian Lindell | Orlando Luz | 6-1, 6-4 | detalj meča | Brazil F20 | zemlja |
Christian Lindell form & Orlando Luz form
Christian Lindell - Posljednji mečevi
M25 Montauban - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
21.02.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 6-1, 0-0, Facundo Mena - odustajanje | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Agustin Velotti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
18.11.20 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.11.20 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
11.10.20 kval. | vs. Liam Broady | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
09.10.20 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.20 2. kolo | vs. Luis Faria | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
07.10.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 7-65, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
19.09.20 Polufinale | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.20 Četvrtfinale | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 2. kolo | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jan Satral | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča |