INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Christian Langmo vs. Fernando Yamacita - Međusobni mečevi
19.03.19 | kval. | Christian Langmo | Fernando Yamacita | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Cancun | tvrda |
Christian Langmo form & Fernando Yamacita form
Christian Langmo - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Wiedenmann | 0-3, - Christian Langmo - odustajanje | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Las - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Brandon Holt | 3-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Darian King | 6-4, 6-75, 6-73 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Donald Young | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Fernando Yamacita - Posljednji mečevi
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča |