MEČ
16.09.18 | 1. kolo kval. | Chinmaya Dev Chauhan | Pol Sanchez Vinas | 1-6, 6-4, 6-2 | Spain F28 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
India
02.11.98, 25 Godina
02.11.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
29.09.01, 22 Godina
29.09.01, 22 Godina
Chinmaya Dev Chauhan vs. Pol Sanchez Vinas - Međusobni mečevi
16.09.18 | 1. kolo kval. | Chinmaya Dev Chauhan | Pol Sanchez Vinas | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Spain F28 | zemlja |
Chinmaya Dev Chauhan form & Pol Sanchez Vinas form
Chinmaya Dev Chauhan - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Rimoli | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Atharva Sharma | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Satyajit Simhadri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarun Korwar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lucknow - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bhilai - tvrda | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Manish Ganesh | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Atharvaraj Balani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
14.06.22 kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cordoba - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Izan Orgiles Garcia Retamero | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. David Puig Molin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Dhakshineswar Suresh | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bhopal - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 5-7, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
M15 Gurugram - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 New - tvrda | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-2, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vivek Gautam | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Pol Sanchez Vinas - Posljednji mečevi
M25 Bagneres - tvrda | ||||
30.08.21 kval. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - odustajanje | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detalj meča |