MEČ
16.01.18 | 1. kolo | Cheong-Eui Kim | Michal Konecny | 6-3, 6-2 | Turkey F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Cheong-Eui Kim | Michal Konecny | |
1. servis % | 28/39 (72%) | 37/50 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/11 (91%) | 5/13 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/50 (48%) | 8/39 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cheong-Eui Kim vs. Michal Konecny - Međusobni mečevi
16.01.18 | 1. kolo | Cheong-Eui Kim | Michal Konecny | 6-3, 6-2 | detalj meča | Turkey F2 | tvrda |
Cheong-Eui Kim form & Michal Konecny form
Cheong-Eui Kim - Posljednji mečevi
Busan Challenger - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Steve Johnson | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
04.09.22 Finale | vs. Uisung Park | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.22 Polufinale | vs. Duckhee Lee | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Yuta Kawahashi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Hyeondeok Yoon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.22 Polufinale | vs. Jae Hwan Kim | 6-74, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Adil Kalyanpur | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Woobin Shin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.08.22 1. kolo | vs. Thomas Pavlekovich Smith | 4-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
11.06.22 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.06.22 2. kolo | vs. Mao Takada | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Taki Adachi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Harmon - tvrda | ||||
04.06.22 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Kaito Uesugi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Shinji Hazawa | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.22 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.22 kval. | vs. Maxime Chazal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 5-7, 6-2, 12-10 | detalj meča |
Michal Konecny - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča |