Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat vs. Hong Chung/Jea Moon Lee 15.05.2018

Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat vs. Hong Chung/Jea Moon Lee 15.05.2018 - Busan Challenger - usporedba

MEČ

15.05.181. koloCheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat Hong Chung/Jea Moon Lee 7-64, 6-1 Republic of Korea Busan Challenger tvrda

STATISTIKE MEČA

6-1

Cheng-Peng Hsieh
Taipei (CHN)
22.09.91, 27 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Republic of Korea
16.05.93, 26 Godina







Hong Chung
Christopher Rungkat
Indonesia
14.01.90, 29 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Republic of Korea
02.07.93, 25 Godina




Jea Moon Lee
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat vs. Hong Chung/Jea Moon Lee - Međusobni mečevi

15.05.181. koloCheng-Peng Hsieh/Christopher RungkatHong Chung/Jea Moon Lee7-64, 6-1 detalj mečaRepublic of Korea Busan Challenger tvrda

Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat - Posljednji mečevi

Switzerland Geneva - zemlja
23.05.19
Četvrtfinale
vs. Oliver Marach/Mate Pavic6-75, 3-6 porazdetalj meča
22.05.19
1. kolo
vs. Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela6-2, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gwangju Challenger - tvrda
19.05.19
Finale
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song6-3, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
18.05.19
Polufinale
vs. Andre Goransson/Hunter Reese7-62, 4-6, 16-14 pobjedadetalj meča
16.05.19
Četvrtfinale
vs. Saketh-Sai Myneni/Adil Shamasdin6-4, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Busan Challenger - tvrda
12.05.19
Finale
vs. Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan7-67, 6-1 pobjedadetalj meča
11.05.19
Polufinale
vs. Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn7-67, 6-2 pobjedadetalj meča
10.05.19
Četvrtfinale
vs. Ji Sung Nam/Min-Kyu Song6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
07.05.19
1. kolo
vs. Ramkumar Ramanathan/Brayden Schnur6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Germany Munich - zemlja
01.05.19
1. kolo
vs. Philipp Oswald/Mate Pavic5-7, 6-74 porazdetalj meča
Taipei (CHN) Taipei City - dvorana
13.04.19
Polufinale
vs. N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich2-6, 3-6 porazdetalj meča
12.04.19
Četvrtfinale
vs. Jason Jung/Jimmy Wang6-4, 7-68 pobjedadetalj meča
10.04.19
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Sonchat Ratiwatana6-74, 6-1, 11-9 pobjedadetalj meča
China Zhangjiagang Challenger - tvrda
22.03.19
Polufinale
vs. N.Sriram Balaji/Hans Hach Verdugo4-6, 3-6 porazdetalj meča
21.03.19
Četvrtfinale
vs. Luca Margaroli/Vishnu Vardhan4-6, 6-1, 10-6 pobjedadetalj meča
20.03.19
1. kolo
vs. Xin Gao/Fajing Sun2-6, 7-65, 11-9 pobjedadetalj meča
China Shenzhen Challenger - tvrda
17.03.19
Finale
vs. Zhe Li/Goncalo Oliveira6-4, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
16.03.19
Polufinale
vs. Max Purcell/Luke Saville6-3, 7-68 pobjedadetalj meča
14.03.19
Četvrtfinale
vs. Ruben Gonzales/Alex Lawson6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.03.19
1. kolo
vs. Yecong He/Fajing Sun7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
France Marseille - dvorana
21.02.19
Četvrtfinale
vs. Ben McLachlan/Matwe Middelkoop3-6, 2-6 porazdetalj meča
20.02.19
1. kolo
vs. Denis Kudla/David Marrero6-4, 7-65 pobjedadetalj meča
Thailand Bangkok Challenger - tvrda
17.02.19
Finale
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang4-6, 4-6 porazdetalj meča
16.02.19
Polufinale
vs. N.Sriram Balaji/Arjun Kadhe7-5, 7-63 pobjedadetalj meča
14.02.19
Četvrtfinale
vs. Francis Casey Alcantara/Bernardo Saraiva6-3, 7-67 pobjedadetalj meča
13.02.19
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Dudi Sela7-611, 6-3 pobjedadetalj meča
Bulgaria Sofia - dvorana
10.02.19
Finale
vs. Nikola Mektic/Jurgen Melzer2-6, 6-4, 2-10 porazdetalj meča
09.02.19
Polufinale
vs. Rohan Bopanna/Divij Sharan7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
07.02.19
Četvrtfinale
vs. Denys Molchanov/Igor Zelenay7-63, 7-64 pobjedadetalj meča

Hong Chung/Jea Moon Lee - Posljednji mečevi

Republic of Korea Gwangju Challenger - tvrda
16.05.19
Četvrtfinale
vs. N.Sriram Balaji/Jonathan Erlich3-6, 3-6 porazdetalj meča
15.05.19
1. kolo
vs. Yan Bai/Konstantin Kravchuk6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Seoul Challenger - tvrda
01.05.19
1. kolo
vs. Ruben Bemelmans/Sergiy Stakhovsky1-6, 2-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F3 - tvrda
18.06.18
Četvrtfinale
vs. Clement Larriere/Soichiro Moritani6-2, 6-75, 10-5 pobjedadetalj meča
18.06.18
1. kolo
vs. Chan-Yeong Oh/Jumpei Yamasaki6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
18.06.18
Polufinale
vs. Soon-Woo Kwon/Yong-Kyu Lim7-65, 5-7, 3-10 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F2 - tvrda
11.06.18
1. kolo
vs. Yu-Seob Kim/Tae-Woo Lee6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
11.06.18
Četvrtfinale
vs. Clement Larriere/Chan-Yeong Oh6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
11.06.18
Polufinale
vs. John-Paul Fruttero/Takuto Niki2-6, 6-74 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F1 - tvrda
04.06.18
Četvrtfinale
vs. Seong Chan Hong/Young Seok Kim6-74, 3-6 porazdetalj meča
04.06.18
1. kolo
vs. Yu-Seob Kim/Seong-Gook Oh5-7, 7-5, 10-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Busan Challenger - tvrda
15.05.18
1. kolo
vs. Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat6-74, 1-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F4 - tvrda
19.06.17
1. kolo
vs. Dae-Hee Lee/Hyung-Chan Lim6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
19.06.17
Četvrtfinale
vs. Ki Su Jung/Cheong-Eui Kim7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
Polufinale
vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song3-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F3 - tvrda
12.06.17
Polufinale
vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song2-6, 6-3, 7-10 porazdetalj meča
12.06.17
1. kolo
vs. Jui-Chen Hung/Dong-Kyu Lee6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
12.06.17
Četvrtfinale
vs. Tae-Woo Lee/Daniel Yoo6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Korea F2 - tvrda
05.06.17
1. kolo
vs. Tae-Woo Lee/Daniel Yoo4-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Korea F1 - tvrda
29.05.17
Polufinale
vs. Jae-Min Seol/Min-Kyu Song7-65, 7-66 pobjedadetalj meča
29.05.17
Finale
vs. Jui-Chen Hung/Daniel Nguyen6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
29.05.17
1. kolo
vs. Seungri Choi/Jung-Woong Na6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
29.05.17
Četvrtfinale
vs. Jae-Won Choi/Ju-Hae Moon6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gimcheon Challenger - tvrda
04.05.17
Polufinale
vs. Ruan Roelofse/Chu-Huan Yi6-710, 7-5, 5-10 porazdetalj meča
03.05.17
Četvrtfinale
vs. Bradley Mousley/Luke Saville6-3, 4-6, 10-5 pobjedadetalj meča
02.05.17
1. kolo
vs. Thomas Fabbiano/Duckhee Lee7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
New Zeland Davis Cup - tvrda
08.04.17
vs. Marcus Daniell/Artem Sitak2-6, 6-4, 4-6, 6-74 porazdetalj meča
Japan Japan F3 - tvrda
20.03.17
1. kolo
vs. Xin Gao/Zhe Li6-73, 7-64, 9-11 porazdetalj meča
Japan Japan F2 - tvrda
13.03.17
1. kolo
vs. Katsuki Nagao/Hiromasa Oku2-6, 2-6 porazdetalj meča
<