MEČ
18.06.19 | kval. | Charles Broom | Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | M15 Balatonalmadi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Charles Broom | Ondrej Krstev | |
1. servis % | 33/58 (57%) | 29/43 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/33 (76%) | 9/29 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/25 (32%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/43 (67%) | 25/58 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Charles Broom | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Charles Broom | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Charles Broom | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Charles Broom | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Charles Broom | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Charles Broom | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ondrej Krstev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Charles Broom | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Charles Broom | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ondrej Krstev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Charles Broom vs. Ondrej Krstev - Međusobni mečevi
18.06.19 | kval. | Charles Broom | Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Balatonalmadi | zemlja |
Charles Broom form & Ondrej Krstev form
Charles Broom - Posljednji mečevi
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dan Martin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Junghee You | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Ondrej Krstev - Posljednji mečevi
M15 Litija - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ostrava - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |