MEČ
24.06.19 | 1. kolo kval. | Charles Broom | Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-1 | M15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
03.10.00, 23 Godina
03.10.00, 23 Godina
Charles Broom vs. Gosse Panagoulopoulos - Međusobni mečevi
24.06.19 | 1. kolo kval. | Charles Broom | Gosse Panagoulopoulos | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Alkmaar | zemlja |
Charles Broom form & Gosse Panagoulopoulos form
Charles Broom - Posljednji mečevi
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 4-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Michael Geerts | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Kyle Edmund | 7-610, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alastair Gray | Alastair Gray - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Justin Boulais | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dan Martin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ishaan Ravichander | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-75, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dan Martin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Junghee You | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Gosse Panagoulopoulos - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Paul Spencer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Daan Meijer | - Gosse Panagoulopoulos - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Hammond | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Simon Daune | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Den - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Piet Steveker | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Theodoros Mitsakos | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Georgios Nouchakis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Eupen - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Alkmaar - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 1-6 | detalj meča |