MEČ
11.10.17 | 2. kolo | Cem Ilkel | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 3-6, 7-5 | Nigeria F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Cem Ilkel | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. servis % | 52/84 (62%) | 63/94 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/52 (81%) | 48/63 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/32 (59%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 2/10 (20%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/94 (34%) | 23/84 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/178 (52%) | 85/178 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 8 | 8 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Cem Ilkel vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Međusobni mečevi
11.10.17 | 2. kolo | Cem Ilkel | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | Nigeria F4 | tvrda |
Cem Ilkel form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Cem Ilkel - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - odustajanje | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - odustajanje | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | detalj meča |
Thomas Yaka Kofi Setodji - Posljednji mečevi
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - odustajanje | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 kval. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča |