MEČ
21.06.16 | 1. kolo | Carlos Taberner | Luca George Tatomir | 6-3, 6-2 | Romania F7 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Carlos Taberner | Luca George Tatomir | |
1. servis % | 30/51 (59%) | 37/62 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/30 (83%) | 25/37 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/62 (44%) | 13/51 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Taberner vs. Luca George Tatomir - Međusobni mečevi
21.06.16 | 1. kolo | Carlos Taberner | Luca George Tatomir | 6-3, 6-2 | detalj meča | Romania F7 | zemlja |
Carlos Taberner form & Luca George Tatomir form
Carlos Taberner - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Luca George Tatomir - Posljednji mečevi
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Chitila - zemlja | ||||
30.07.19 kval. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
M15 Casale - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
09.04.19 kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
02.04.19 kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
Turkey F39 - zemlja | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F34 - zemlja | ||||
28.10.18 kval. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detalj meča |