MEČ
04.04.17 | 1. kolo | Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | 2-6, 7-5, 6-2 | Spain F10 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | |
1. servis % | 58/90 (64%) | 78/103 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/58 (66%) | 43/78 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/32 (50%) | 14/25 (56%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/103 (45%) | 36/90 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/193 (52%) | 93/193 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Taberner vs. Albert Alcaraz Ivorra - Međusobni mečevi
04.04.17 | 1. kolo | Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Spain F10 | zemlja |
30.07.16 | Polufinale | Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | Spain F23 | zemlja |
08.06.16 | 2. kolo | Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | Spain F16 | zemlja |
15.05.16 | Finale | Albert Alcaraz Ivorra | Carlos Taberner | 6-2, 6-3 | detalj meča | Spain F13 | zemlja |
02.03.16 | 1. kolo | Carlos Taberner | Albert Alcaraz Ivorra | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | Spain F6 | zemlja |
01.06.15 | Polufinale | Albert Alcaraz Ivorra | Carlos Taberner | 6-3, 6-2 | detalj meča | Spain F16 | zemlja |
19.05.14 | 2. kolo | Albert Alcaraz Ivorra | Carlos Taberner | 6-2, 6-0 | detalj meča | Spain F10 | zemlja |
Carlos Taberner form & Albert Alcaraz Ivorra form
Carlos Taberner - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Albert Alcaraz Ivorra - Posljednji mečevi
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M25 Huelva - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jules Okala | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 5-3, Julian Ocleppo - odustajanje | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Albert Roglan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
26.05.19 Finale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.05.19 Polufinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
24.05.19 Četvrtfinale | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
23.05.19 2. kolo | vs. Nicolae Frunza | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.19 Finale | vs. Marko Tepavac | 6-76, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.05.19 Polufinale | vs. Adam Moundir | 5-7, 7-67, 6-2 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Daniel Svensson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Aly Shokeir | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.19 kval. | vs. Yeongseok Jeong | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Reus - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Paul Cayre | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Spain F4 - zemlja | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.02.18 1. kolo | vs. Jasper Felix Schiefer | 6-0, 6-0 | detalj meča |